środa, 12 września 2012

Nocne czytanie

Z wielkiej nudy przegląd zrobiłem "prasy" niejako ;> i zaglądłem na wp... któej ostatnio bardzo nie lubię.
A tu z nagła coś zaskakującego, mianowicie wypowiedź Pana Adama Hoffmana (rzecznika PiS) cyt za artykułem: "chęć powierzania pieniędzy parabankom nie wynika z braku elementarnej wiedzy ekonomicznej lecz z "wiary w to, że w państwie polskim w XXI wieku nie jest możliwe, żeby rząd dopuścił do tego, że oszust zakłada firmę i obraca cudzymi pieniędzmi". - Ludzie inwestowali, czując się bezpiecznie i wierząc, że mają do czynienia z normalnym państwem prawa. Sprawa Amber Gold jest skutkiem nieuzasadnionej wiary w to, że rząd działa normalnie"

O i to jest coś, co Panu się podoba ;)
źródło: wp.pl i cały wywiad

I na dwoje babka wróżyła, okazuje się że nie wszystko może się podobać... Mnie się nie podoba ożywianie... a tu taka perełka (czytaj tutaj), wspominałem o tym wcześniej, choć tu mamy mamuty... ale w treści można wyczytać że jednak... niby nie, ale może..?
Klonowanie to rzecz dziwna i straszna, "komisje" i inne.. bioetyka? a co z GMO o którym już dziś czytamy że gówno warte i trujące?
Cyborgi, sztuczne (czyt. klonowane) żarcie... bo bieda? hmn... proponuję poczytać o "nadprodukcji" i sztucznym napędzaniu popytu... Jedzenia produkowanego dziś i marnowanego co dzień! wystarczyłoby dla wszystkich!

Pan nie jest zadowolony!

Nie na to jak stać na straży! czego możnaby życzyć naszym włodarzom ;P
Putin twardzioszkiem jest ;) o czym poczytałem tutaj
i jedna z wypowiedzi które przypadły do mego spaczonego gustu: "Odnosząc się do decyzji Komisji Europejskiej, Putin oświadczył w sobotę, że pragnie ona zachować wpływy w Europie Wschodniej, ale chce, żeby zapłaciła za to Rosja. Według prezydenta FR dochodzenie przeciwko Gazpromowi jest konsekwencją ciężkiej sytuacji w strefie euro."

Tak trzeba bić "najeźdźcę ;)
Pan jest zadowolony z takiej wypowiedzi...

Mydlenie oczu?
Pan nie jest zadowolony...

To teraz sprzedajmy to, czego nie mamy...
i co jesteśmy już dłużni...
Bo kiedyś przyjdzie czas "odkupić"!!! 
Pan nie jest zadowolony...

Jesteśmy debilami i nie umiemy liczyć? Czy tylko przepisy są takie że dają możliwość rżnięcia NAS bez mydła!? i nie zwalajmy winy na system szkolnictwa! Gdyby "regulaminy", podatki etc nie były tak "popierdolone" nie byłoby tych wszystkich amberów!

Pan nawet nie jest zadowolony... Pan jest wkur...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz